אודות באז מדיה

באז מדיה היא חברת פרסום דיגיטלית המתמחה ביצירת תהליכים שיווקיים מוכווני הגדלת מחזורי עסקאות של בעלי עסקים והפיכתם למותגים מצליחים ורווחיים.

אנו פועלים מתוך רצון אמיתי לייצר לבעלי עסקים מנגנון פרסומי דיגיטלי שבראש ובראשונה מחזיר את ההשקעה בזמנים הקצרים ביותר, ובטווח הארוך מכפיל את הרווחים שלהם ככל האפשר ומהווה עבורם סולם להתקדם למקומות הגבוהים ביותר אליהם הם שואפים להגיע.

אנחנו מאמינים שזמן שווה כסף, והרבה, ובדיוק מהסיבה הזאת אנחנו דואגים לייצר תהליכים מידיים ככל הניתן, וזאת הודות לצוות המיומן שגיבשנו, לניסיון ולעבודה המעמיקה עם המדיות הדיגיטליות המובילות היום, תוך בחירת הפלטפורמות המדויקות ביותר ללקוחות שלנו. אם נאמוד את זמני העבודה האופטימליים ביותר כדי לצאת לדרך עם מסע שיווקי, נוכל להגיד כי תוך תקופה של חודש לקוחותינו יוכלו לצאת לדרך כשהם מצוידים בקמפיינים החזקים ביותר המותאמים לתקציב ולמטרות שלהם.

השותפים והמייסדים של באז מדיה מגיעים מעולם הסטארטפים ומעולמות הרשתות החברתיות, ומביאים איתם ידע אדיר ויתרון רב על פני המתחרים. הערך המוסף שלנו הוא שאנחנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שהיום כולם מפרסמים ברשתות החברתיות שהפכו למיינסטרים לכל הדעות, ודווקא מתוך המציאות הזאת, התחרות הולכת והופכת למאתגרת יותר, כי הבולט והשונה הוא זה שמצליח לפרוץ את תקרת הזכוכית. 

חרטנו על דגלנו את העקרון החשוב שאומר שאם אתה תפעל ותעשה כמו כולם,
אתה תראה כמו כולם, והתוצאות שלך יראו בינוניות כמו כולם.

אנחנו פועלים ומוצאים פתרונות יצירתיים ואסטרטגיים כך שהמותגים שאנחנו מלווים לא יהיו דומים לכל השאר ו"יבלעו" בתוך העולם המוצף שבו הם נמצאים, אלא שיהיו אלו אשר מתבלטים על פני האחרים ובכך יהנו מפניות איכותיות, מדויקות וישארו מעניינים לאורך זמן רב. 

אנחנו מודדים את ההצלחות שלכם על סמך המחזורים שלכם 

אחרי שניהלנו תהליכי פרסום ושיווק של למעלה מ-100 עסקים, הגענו להבנה אמיתית שעל מנת להעריך הצלחות, צריך לראות מחזורים שהולכים וגדלים. כמויות של לידים לא מרשימות אותנו, אלא האיכות שלהן, יחסי ההמרה והסגירה שלהן. 

האחריות שלנו היא לייצר ללקוחותינו משפכים שיווקיים חכמים, תוצרים איכותיים ומקוריים ותהליכי ליווי מקיפים, שכל אלו יחד ייצרו עבורם את הביטחון והשקט התעשייתי שהם צריכים כדי להיות בטוחים שהם במסלול הנכון לשנים, ולא צריכים להחליף סוכנות דיגיטל כל כמה חודשים.

אנחנו כאן בשביל להוביל אתכם אל המסלול הדיגיטלי הנכון והמדויק לכם תוך מינימום דיבורים ומקסימום מעשים. תנסו אותנו, מקסימום תרוויחו >>

הנבחרת שלנו

0/5 (0 Reviews)
דילוג לתוכן